Watchguard - rozwiązania dla bezpieczeństwa sieci - emka-net

Watchguard – rozwiązania dla bezpieczeństwa sieci

Zabezpieczanie małego biznesu

Małe firmy stają w obliczu wyjątkowego zestawu wyzwań związanych z bezpieczeństwem cybernetycznym ze względu na ograniczenia zasobów. Obecnie ponad dwie trzecie małych firm nie zatrudnia personelu informatycznego zajmującego się bezpieczeństwem cybernetycznym, ale małe firmy nadal odpowiadają za ponad połowę przypadków naruszających prawo każdego roku. Przy tak dużej stawce małe firmy potrzebują rozwiązań zapewniających najbezpieczniejsze zabezpieczenia w najprostszy sposób.

Kompleksowe bezpieczeństwo

Jeśli jesteś jak większość małych firm, najprawdopodobniej polegasz na przestarzałej zaporze i gotowym antywirusie, aby nie dopuścić do zagrożenia cybernetycznego. W miarę rozwoju zagrożeń małe firmy potrzebują platformy do obrony przed dzisiejszymi atakami i przewidywania jutra. WatchGuard oferuje najbardziej kompleksową ofertę usług zabezpieczeń sieciowych na rynku, w tym zaawansowane usługi chroniące rozwijające się złośliwe oprogramowanie i oprogramowanie ransomware oraz zapobiegające utracie poufnych danych.

Bezpieczeństwo, które oszczędza czas

Przeciętna mała firma może poświęcić mniej niż 8 godzin miesięcznie na utrzymanie cyberbezpieczeństwa, co oznacza, że ​​potrzebujesz rozwiązań, które pomogą Ci zrobić więcej w krótszym czasie. WatchGuard ułatwia zarządzanie bezpieczeństwem dzięki naszym gotowym narzędziom do szybkiego i łatwego wdrażania, konfigurowania i utrzymywania bezpieczeństwa za pomocą wybranej przez Ciebie ziarnistości. Nasze działające narzędzia widoczności umożliwiają proaktywną identyfikację zagrożeń, zapewniając jednocześnie działania naprawcze przeciwko znanym problemom.


Bezpieczeństwo na dziś i jutro

Małe firmy coraz częściej korzystają z technologii, aby rozwijać swoją działalność i zachować konkurencyjność. Wraz ze wzrostem twojego środowiska IT, WatchGuard cię obejmuje. Nasze wiodące w branży zabezpieczenia sieci, bezpieczne Wi-Fi, wieloczynnikowe uwierzytelnianie oraz produkty i usługi wywiadu sieciowego zapewniają bezpieczeństwo, którego potrzebujesz, aby pozostać chronionym.

 Watchguard – broszura informacyjna

Network Security

 Zestawienie produktów

Firebox M4600 i M5600

 Firebox M470, M570 i M670

 Firebox M440

 Firebox M270 i M370

 Firebox T70

 Firebox T35 i T55

 Firebox T15

 Watchguard Total Security – Subskrybcje dla urządzeń UTM

 Watchguard Thread Detection and Response

 Host Sensor 

 Watchguard APT Blocker

Virtualized Security

 Watchguard Firebox V

 Watchguard Firebox Cloud

Multi-Factor Authentication

 MFA to bardzo łatwe – broszura

 Watchguard Authpoint