Proxmox Email Security - emka-net

Proxmox Email Security

Proxmox Mail Gateway

Kompleksowa platforma bezpieczeństwa poczty e-mail o otwartym kodzie źródłowym Interfejs do zarządzania bramką Proxmox Mail Gateway.

Proxmox Mail Gateway to wiodące rozwiązanie bezpieczeństwa poczty e-mail o otwartym kodzie źródłowym, które pomaga chronić serwer poczty przed wszystkimi zagrożeniami e-mail od momentu ich pojawienia się. Elastyczna architektura w połączeniu z przyjaznym dla użytkownika, interfejsem do zarządzania przez Internet pozwala specjalistom IT i firmom z łatwością kontrolować wszystkie przychodzące i wychodzące wiadomości e-mail oraz chronić swoich użytkowników przed spamem, wirusami, phishingiem i trojanami.

Organizacje dowolnej wielkości mogą łatwo wdrożyć i wdrożyć platformę antyspamową i antywirusową w ciągu zaledwie kilku minut. W pełni funkcjonalny serwer proxy poczty jest wdrażany między zaporą sieciową a wewnętrznym serwerem poczty i umożliwia kontrolowanie całego ruchu poczty e-mail z pojedynczej platformy. Proxmox pomaga w łatwym utrzymywaniu bezpiecznej i profesjonalnej komunikacji e-mailowej, zapewnieniu ciągłości działania i zdobyciu wysokiej reputacji biznesowej oraz zadowoleniu klientów.

Gotowy do uruchomienia bramki Proxmox Mail Gateway?

Ulotka informacyjna Proxmox Mail Gateway.