Blog - emka-net

Partnerstwo z Ever – polskim producentem rozwiązań zasilania gwarantowanego

Z przyjemnością informujemy, że nawiązaliśmy współpracę z firmą Ever – polskim producentem specjalizującym się w rozwiązaniach zasilania gwarantowanego. Wieloletnie doświadczenie, własny Dział Badań i Rozwoju (R&D) oraz wysoka specjalizacja czynią EVER renomowanym producentem na krajowym rynku rozwiązań zasilania gwarantowanego (UPS).

emka-net została tym samym Autoryzowanym Partnerem firmy Ever i dzięki temu możemy zaoferować atrakcyjne ceny na produkty Ever, pomoc techniczną, usługi wdrożeniowe. Cennik i szersza informacja o produktach Ever pojawi się wkrótce na naszej stronie.

Zapraszamy do kontaktu i do zobaczenia.

 

Nawiązanie współpracy z Action S.A.

Z przyjemnością informujemy, że nawiązaliśmy współpracę z dystrybutorem, firmą Action S.A. Action S.A. to wiodący dystrybutor IT, co pozwoli nam zaoferować Państwu szeroką gamę produktów sieciowych, części komputerowych i produktów RTV. Zapraszamy do kontaktu.

Zespół emka-net

NFGW Fortinet i WatchGuard z rekomendacją NSS Labs

NSS Labs, światowy lider niezależnych testów produktów związanych z cyberbezpieczeństwem, ogłosił wyniki tegorocznego testu grupowego Next Generation Firewall (NGFW). Dwanaście produktów NGFW (Next Generation Firewall) zostało sprawdzonych w celu porównania możliwości użycia w wielu scenariuszach. Produkty oceniono pod kątem skuteczności bezpieczeństwa, całkowitego kosztu posiadania (TCO) i wydajności. Rekomendację NSS Labs otrzymały dwa produkty w naszej ofercie – Fortinet FortiGate 500E i WatchGuard Firebox M670.

Czytaj dalej „NFGW Fortinet i WatchGuard z rekomendacją NSS Labs”

Cisco System – nawiązanie partnerstwa

Cisco Systems

 

Z nieukrywaną przyjemnością informujemy, że firma emka-net stała się Autoryzowanym Partnerem firmy Cisco Systems. Pozwoli to nam na zaoferowanie całego portfolio produktów sieciowych takich jak przełacznik LAN, routery, firewalle. Również będziemy mogli zaoferować Państwu inteligentne urządzenia Cisco Meraki zarządzane chmurowo.

Cisco System jest największym, wiodącym dostawcą urządzeń telekomunikacyjnych dla WAN/LAN/WLAN, usług chmurowych, Unified Colaboration. Zajmuje się rozwojem i sprzedażą oprogramowania, urządzeń oraz usług z dziedziny bezpieczeństwa teleinformatycznego, takich jak zapory ogniwe, systemy ochrony przed włamaniami i zabezpieczenia punktów końcowych.

Fortinet – nawiązanie partnerstwa

Szanowni Państwo, z przyjemnością informujemy, że firma emka-net stała się Autoryzowanym Partnerem firmy Fortinet. Pozwoli to nam na zaoferowanie całego portfolio produktów security firmy Fortinet.

Fortinet jest wiodącym dostawcą zabezpieczeń sieci WAN/LAN, usług chmurowych, poczty. Zajmuje się rozwojem i sprzedażą oprogramowania, urządzeń oraz usług z dziedziny bezpieczeństwa teleinformatycznego, takich jak zapory, programy antywirusowe, systemy ochrony przed włamaniami i zabezpieczenia punktów końcowych.

Zapraszamy do zapoznania się z oferą i kontaktu z nami.

Umowa reselerska z Roseville Investments (d. ABC Data)

Z przyjemnością informujemy o podpisaniu umowy współpracy z Roseville Investments (d. ABC Data). Pozwoli to nam na oferowanie klientom wysokiej jakości sprzętu IT, m.in. Cisco, HPE, ASUS, Lenovo, MSI. W ofercie znajdą się również podzespoły komputerowe takie jak dyski twarde, płyty główne, karty graficzne.
Roseville Investments

Należąca do ALSO Holding dynamiczna, międzynarodowa grupa kapitałowa, działająca w obszarze dystrybucji IT. Jesteśmy efektywni i zorientowani na przyszłość. Naszym klientom i partnerom oferujemy najszerszą na rynku ofertę, wysokiej jakości obsługę, kompetencje zawodowe i specjalistyczny know-how. Współpraca z nami to satysfakcja i realne korzyści biznesowe.

Nawiązanie partnerstwa z D-Link

Z przyjemnością informujemy, że firma emka-net otrzymała status D-Link Registered Certified Partner w programie partnerskim VIP. Pozwoli to nam na zaoferowanie klientom lepszych cen i usług związanych z zakupem produktów D-Link.

zespół emka-net

Start sklepu internetowego

Na 6.05.2019 zaplanowaliśmy rozpoczęcie działalności sklepu internetowego. W asortymencie znajdą się przełączniki LAN D-Link, TP-Link i Netgear wraz z akcesoriami. Poza tym dyski sieciowe NAS Netgear i Synology oraz różnego rodzaju wyposażenie jak szafy rack, modułu do szaf i inne elementy potrzebne do budowy infrastruktury LAN. Z czasem będziemy rozszerzać asortyment o centrale telefoniczne VoIP, telefony IP, rutery, sieci bezprzewodowe.

Zapraszamy

zespół emka-net