Archiwa: Zamówienia - emka-net

Zamówienia

Czy mogę wycofać złożone zamówienie?
Zamówienie jest przekazywane do realizacji niezwłocznie po jego złożeniu. Nie ma możliwości wycofania złożonego zamówienia. O rezygnacji można poinformować BOK drogą mailową – informacja ta spowoduje wstrzymanie wysyłki, jeśli paczka jeszcze nie została wysłana.
Jaki jest termin realizacji zamówienia?
Termin realizacji zamówienia jest uzależniony od sposobu dostawy paczki i dostępności zamówionego towaru. W wypadku sprzętu sprowadzanego na zamówienie, realizacja zamówienia jest uzależniona od dostępności zamówionego towaru u dystrybutora. Może wynosić nawet do 28 dni w wypadku sprzętu dedykowanego. O czasie realizacji klient jest informowany na bieżco. Jednakże sprzęt popularny jest wysłany do Paczkomatu lub kurierem do 5 dni roboczych, natomiast Pocztą Polską do 14 dni roboczych od daty założenia zamówienia.
Czy mogę zmienić coś w zamówieniu?
Zgodnie z regulaminem sklepu internetowego EMKA-NET nie mamy możliwości modyfikacji zamówień już złożonych. Można anulować zamówienie wysyłając na adres biuro@emka-net.pl maila z informacją o rezygnacji z zamówienia i złożyć zamówienie raz jeszcze z poprawnymi danymi. Wysłanie „niechcianego” zamówienia zostanie wstrzymane, jeśli paczka jeszcze nie została wysłana.
Jeśli zamówię dwie rzeczy, ale osobno, czy mogę je otrzymać w jednej paczce?
Z przyczn logistycznych, nie ma możliwości łączenia dwóch lub większej ilości zamówień w jedną paczkę.
Czy mogę sprawdzić status realizacji zamówienia?
Status zamówienia widoczny jest w historii zamówień dla klientów zarejestrowanych. Ponadto klienci otrzymują maile generowane automatycznie informujące o statusach: potwierdzenie przyjęcia zamówienia, przyjęcie zamówienia do realizacji, wysłanie zamówienia. Ostatni mail zawiera również informację o numerze listu przewozowego.
Nie znalazłem szukanego towaru w sklepie. Czy mogę go zamówić w inny sposób?
Oczywiście. Pewnych urządzeń, jak np. firewalle Fortigate, czy Watchguard, nie ma wystawionych w sklepie. Zawsze można się z nami skontaktować mailowo, telefonicznie, przez komunikator na stronie czy też przez formularz. My sprawdzimy dostępność, cenę i złożymy ofertę specjalnie dla Ciebie. Żadnego pytania nie pozostawimy bez odpowiedzi.