Patchcord wielomodowy ULTIMODE PC-019S, SC-SC, simplex, OM2 1,5m

12,90  (10,49  netto)

Produkt dostępny na zamówienie

SKU: L30119 Kategorie: , Tagi: ,

Opis

Patchcord ULTIMODE PC-019S to odcinek kabla światłowodowego wielomodowego o długości 1,5 metra zakończony obustronnie złączami SC.

  • złącza: 1x SC – 1x SC
  • jedno włókno wielomodowe OM2 (50/125 um)
  • długość – 1,5 m
  • niska tłumienność
Patchcord ULTIMODE PC-019S to odcinek kabla światłowodowego o długości 1,5 metra. Kabel zakończony jest z obydwu stron złączem SC. Złącza SC są obecnie najbardziej popularnymi złączami ze względu na proste połączenie zatrzaskowe, prostokątny przekrój poprzeczny umożliwiający gęste upakowanie złączy na panelu czy plastikową konstrukcję (oczywiście poza ferrulą).
Patchcordy ULTIMODE cechują się niską tłumiennością oraz ferrulą najwyższej jakości. Każdy patchcord przechodzi kontrolę jakości (kontrola powierzchni ferruli złącza światłowodowego oraz pomiar parametrów transmisyjnych – tłumienność wtrąceniowa i odbiciowa złączy).
Włókno światłowodowe użyte w patchcordach jest włóknem wielomodowym OM2 (50/12m um). Średnie tłumienie światłowodu wynosi w granicach 3,5 dB/km dla długości fali 850nm oraz 1,5 dB/km dla fali 1310 nm. Kabel światłowodowy jest wzmocniony włóknami aramidowymi (Kevlar) oraz posiada osłonę wykonaną z PVC.
Parametry techniczne:
Nazwa: ULTIMODE PC-019S
Kod: L30119
Długość: 1,5 m
Typ włókna: 1x wielomodowy, 50/125
Typ złączy: SC (A) SC (B)
Tłumienność wtrąceniowa [dB]: < 0,25 < 0,25