Patchcord wielomodowy ULTIMODE PC-015D 2xSC-2xLC, duplex, OM2 1m

25,00  (20,33  netto)

Produkt dostępny na zamówienie

SKU: L3115 Kategorie: , Tagi: ,

Opis

Patchcord ULTIMODE PC-015D to dwa kable światłowodowe wielomodowe o długości 1 metra zakończone obustronnie złączami SC oraz LC.

  • złącza: 2x SC – 2x LC
  • dwa włókna wielomodowe
  • długość – 1m
  • niska tłumienność
Patchcord ULTIMODE PC-015D to dwa kable światłowodowe wielomodowe o długości 1 metra. Kable zakończone są z obydwu stron złączami optycznymi. Z jednej strony dwoma złączami SC natomiast z drugiej dwoma złączami LC. Złącza SC i LC są obecnie najbardziej popularnymi złączami. Złącza SC posiadają proste połączenie zatrzaskowe, prostokątny przekrój poprzeczny umożliwiający gęste upakowanie złączy na panelu. Złącza LC posiadają łączenie zatrzaskowe są wykorzystywane najczęściej w modułach SFP, ze względu na niewielki rozmiar.
Patchcordy ULTIMODE cechują się niską tłumiennością oraz ferrulą najwyższej jakości. Każdy patchcord przechodzi kontrolę jakości (kontrola powierzchni ferruli złącza światłowodowego oraz pomiar parametrów transmisyjnych – tłumienność wtrąceniowa i odbiciowa złączy).
Włókno światłowodowe użyte w patchcordach jest włóknem wielomodowym OM2. Zapewnia ono pełną kompatybilność i możliwość wykonywania w pełni poprawnych spawów światłowodowych z istniejącą siecią światłowodową. Średnie tłumienie światłowodu wynosi w granicach 3,5 dB/km dla długości fali 850nm oraz 1,5 dB/km dla fali 1310 nm. Kabel światłowodowy jest wzmocniony włóknami aramidowymi (Kevlar) oraz posiada osłonę wykonaną z PVC.
Parametry techniczne:
Nazwa: ULTIMODE PC-015D
Kod: L3115
Długość: 1 m
Typ włókna: 2x wielomodowy, 50/125
Typ złączy: SC (A1) SC (A2) LC (B1) LC (B2)
Tłumienność wtrąceniowa [dB]: < 0,2 < 0,2 < 0,2 < 0,2