Patchcord jednomodowy ULTIMODE PC-522D2 2xSC/APC-2xSC/APC, duplex G.657.A2 1,5m

31,50  (25,61  netto)

Produkt dostępny na zamówienie

SKU: L34222 Kategorie: , Tagi: ,

Opis

Patchcord ULTIMODE PC-522D2 to dwa jednomodowe kable światłowodowe o długości 1,5 metra zakończone obustronnie złączami SC/APC.

  • złącza: 2x SC/APC – 2x SC/APC
  • dwa włókna jednomodowe (G.652.A2)
  • długość – 1,5m
  • niska tłumienność
Złącza SC są obecnie najbardziej popularnymi złączami ze względu na proste połączenie zatrzaskowe, prostokątny przekrój poprzeczny umożliwiający gęste upakowanie złączy na panelu czy plastikową konstrukcję (oczywiście poza ferrulą). Czoło ferruli w złączach SC/APC jest wypolerowane pod kątem 8 stopni.
Patchcordy ULTIMODE cechują się niską tłumiennością oraz ferrulą najwyższej jakości. Każdy patchcord przechodzi kontrolę jakości (kontrola powierzchni ferruli złącza światłowodowego oraz pomiar parametrów transmisyjnych – tłumienność wtrąceniowa i odbiciowa złączy).
Włókno światłowodowe użyte w patchcordach jest włóknem jednomodowym o obniżonym piku wodnym i jest zgodne z zaleceniem ITU-T G.657.A2. Włókna w standardzie G.657.A2 są obecnie jednymi z najlepszych i najbardziej popularnych włókien jednomodowych. Włókno to często nazywane jest “udoskonalonym włóknem G.652D”, ze względu na to, iż zmniejszono dla niego minimalny możliwy promień gięcia, przy zachowaniu parametrów pozostałych własności. Tłumienie włókna G.657.A2 dla długości fali 1310nm wynosi <0,35dB/km, a dla 1550nm <0,20dB/km. Charakterystycznym dla tego typu włókna jest zmniejszony wpływ tłumienia makrozgięć. Tłumienność 10 zwojów o promieniu zgięcia 15mm dla fali 1550nm nie przekracza 0,03dB, a przy minimalnym promieniu wynoszącym tylko 7,5mm, 1 zwój wprowadza tłumienie <0,5dB dla fali 1550nm.
Parametry techniczne:
Nazwa: ULTIMODE PC-522D2
Kod: L34222
Długość: 1,5 m
Typ włókna: 2x jednomodowy, 9/125 G.657.A2
Typ złączy: SC/APC (A1) SC/APC (A2) SC/APC (B1) SC/APC (B2)