Patchcord jednomodowy PC-515D 2xSC-2xLC, duplex G.652D 3m

34,50  (28,05  netto)

Produkt dostępny na zamówienie

SKU: L34153 Kategorie: , Tagi: ,

Opis

Patchcord PC-515D to dwa jednomodowe kable światłowodowe o długości 3 metrów zakończone złączami SC oraz LC.
  • złącza: 2x SC – 2x LC
  • dwa włókna jednomodowe (G.652D)
  • długość – 3 m
  • niska tłumienność
Patchcord PC-515D to dwa kable światłowodowe o długości 3 metrów. Kabel zakończony jest z jednej ze stron dwoma złączami LC, a z drugiej SC. Złącza LC cechują się łatwą instalacją i możliwością gęstego upakowania portów optycznych. Złącza SC są najpopularniejszymi złączami światłowodowymi.
Włókno światłowodowe użyte w patchcordach jest włóknem jednomodowym o obniżonym piku wodnym i jest zgodne z zaleceniem ITU-T G.652D. Zapewnia ono pełną kompatybilność i możliwość wykonywania w pełni poprawnych spawów światłowodowych z istniejącą siecią światłowodową. Średnie tłumienie światłowodu wynosi w granicach 0,4 dB/km dla fali o długości 1310nm oraz 0,25 dB/km dla długości fali 1550 nm. Kabel światłowodowy jest wzmocniony włóknami aramidowymi (Kevlar) oraz posiada osłonę wykonaną z PVC.
Włókna światłowodowe zgodne z zaleceniem ITU-T G.652D są obecnie jednymi z najlepszych jednomodowych standardowych włókien na rynku. Przed wprowadzeniem zalecenia G.652D systemy optyczne ze względu na wysokie tłumienie mogły mogły pracować w trzech oknach transmisyjnych (I okno: 850nm, II okno: 1310nm, III okno: 1550nm). Systemy optyczne oparte na włóknach z obniżonym pikiem wodnym mogą pracować w całym paśmie od 1280nm – 1650nm.
Parametry techniczne:
Nazwa: PC-515D
Kod: L34153
Długość: 3 m
Typ włókna: 2x jednomodowy, 9/125
Typ złączy: SC (A1) SC (A2) LC (B1) LC (B2)
Tłumienność wtrąceniowa [dB]: < 0,25 < 0,25 < 0,25 < 0,25
Tłumienność odbiciowa [dB]: > 50 > 50 > 50 > 50