Patchcord jednomodowy PC-5152 2xSC-2xLC, duplex G.657A2 1,5m

26,50  (21,54  netto)

Produkt dostępny na zamówienie

SKU: L34152 Kategorie: , Tagi: ,

Opis

Patchcord ULTIMODE PC-5152 to dwa jednomodowe kable światłowodowe o długości 1,5 metra zakończone złączami SC/PC oraz LC/PC.

  • złącza: 2x SC – 2x LC
  • dwa włókna jednomodowe (G.657A2)
  • długość – 1,5m
  • niska tłumienność
Patchcord ULTIMODE PC-5152 to dwa kable światłowodowe o długości 1,5 metra. Kabel zakończony jest z jednej ze stron dwoma złączami LC, a z drugiej SC. Złącza LC cechują się łatwą instalacją i możliwością gęstego upakowania portów optycznych. Złącza SC są najpopularniejszymi złączami światłowodowymi.
Patchcordy ULTIMODE cechują się niską tłumiennością oraz ferrulą najwyższej jakości. Każdy patchcord przechodzi kontrolę jakości (kontrola powierzchni ferruli złącza światłowodowego oraz pomiar parametrów transmisyjnych – tłumienność wtrąceniowa i odbiciowa złączy).
Wykorzystane włókno jednomodowe w standardzie G.657A2 cechuje mniejszy w stosunku do włókien w standardzie G.652D promień gięcia. Dzięki temu pigatile i patchcordy bazujące na tych włóknach sprawdzają się lepiej w instalacjach o ograniczonej ilości miejsca (mniejsze ryzyko uszkodzenia włókna).
Parametry techniczne:
Nazwa: ULTIMODE PC-5152
Kod: L34152
Długość: 1,5 m
Typ włókna: 2x jednomodowy, 9/125
Typ złączy: SC (A1) SC (A2) LC (B1) LC (B2)
Tłumienność wtrąceniowa [dB]: < 0,25 < 0,25 < 0,25 < 0,25
Tłumienność odbiciowa [dB]: > 50 > 50 > 50 > 50