AXM762 SFP+ Transceiver 10GBASE-LR – 10 pack

25 090,00  (20 398,37  netto)

Produkt dostępny na zamówienie

SKU: AXM762P10-10000S Kategorie: , , Tagi: , ,

Opis

SFP+ SINGLE MODE LC GBIC

  • 10 Gigabit Ethernet (long range)
  • Złącze LC duplex
  • Pasuje do slotów SFP+ w przełącznikach zarządzalnych
  • Pasuje do slotów SFP+ w przełącznikach Smart i Plus
  • Do 10 km przy wykorzystaniu włókna 9/125µm single mode
  • Symbol produktu: (1 sztuka) AXM762-10000S
  • Symbol produktu: (zestaw 10 sztuk) AXM762P10-10000S

Informacje dodatkowe

Waga 0,2 kg