AGM732F SFP 1000BASE-LX

1 520,00  (1 235,77  netto)

Produkt dostępny na zamówienie

SKU: AGM732F Kategorie: , , Tagi: ,

Opis

SFP SINGLE MODE LC GBIC
Połączenie światłowodowe Gigabit Ethernet na duże odległości.

  • Gigabit Ethernet LX
  • Złącze LC duplex
  • Pasuje do slotów SFP w przełącznikach zarządzalnych
  • Pasuje do slotów SFP w przełącznikach Smart
  • Do 10 km przy wykorzystaniu włókna 9/125µm single mode
  • Symbol produktu: AGM732F

Informacje dodatkowe

Waga 0,2 kg