AGM731F SFP 1000BASE-SX

722,00  (586,99  netto)

Produkt dostępny na zamówienie

SKU: AGM731F Kategorie: , , Tagi: ,

Opis

SFP MULTIMODE LC GBIC
Połączenie światłowodowe Gigabit Ethernet na małe odległości.

  • Gigabit Ethernet SX
  • Złącze LC duplex
  • Pasuje do slotów SFP w przełącznikach zarządzalnych
  • Pasuje do slotów SFP w przełącznikach Smart
  • Do 1000m przy wykorzystaniu włókna 50/125µm OM4 multimode
  • Do 550m przy wykorzystaniu włókna 50/125µm OM3 multimode
  • Do 275m przy wykorzystaniu włókna 62.5/125µm OM1 multimode
  • Symbol produktu: AGM731F

Informacje dodatkowe

Waga 0,2 kg