TP-Link TL-SM321A / TL-SM321B

250,00  (203,25  netto)

  • prędkość 1,25Gbps
  • jednomodowy, jednowłóknowy (bidirectional)
  • 10 kilometrów

Produkt dostępny na zamówienie

SKU: TL-SM321A, TL-SM321B Kategorie: , , Tagi: , , , ,

Opis

Moduły dwukierunkow SFP WDM
TL-SM321A, TL-SM-321B

  • Moduły dwukierunkowy SFP, WDM
  • Wsparcie technologii dwukierunkowej transmisji WDM, wykorzystanie pojedynczego włókna, oszczędność kosztów
  • TL-SM321A – TX: 1550nm / RX: 1310nm
  • TL-SM321B – TX: 1310nm / RX: 1550nm

Informacje dodatkowe

Waga 0,4 kg

Specyfikacja TL-SM321A

Standardy i protokoły IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP
Długość fali TX: 1550nm / RX: 1310nm
Zasilanie 3,3V
Certyfikaty FCC, CE
Kabel Światłowód jednomodowy
Typ światłowodu 9/125 um jednomodowy
Maks. długość kabla 10km
Prędkość transmisji 1,25Gb/s
Typ portu LC/UPC
Środowisko pracy Dopuszczalna temperatura pracy: 0℃~70℃ (32℉~158℉)
Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40℃~80℃ (-40℉~176℉)
Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, niekondensująca
Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90%, niekondensująca

Specyfikacja TL-SM321B

Standardy i protokoły IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP
Długość fali TX: 1310nm / RX: 1550nm
Zasilanie 3,3V
Certyfikaty FCC, CE
Kabel Światłowód jednomodowy
Typ światłowodu 9/125 um jednomodowy
Maks. długość kabla 10km
Prędkość transmisji 1,25Gb/s
Typ portu LC/UPC
Środowisko pracy Dopuszczalna temperatura pracy: 0℃~70℃ (32℉~158℉)
Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40℃~80℃ (-40℉~176℉)
Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, niekondensująca
Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90%, niekondensująca